Infolinia 888 509 704

Język: PolskiEnglish

Waluta:

BACI POŃCZOCHY SAMONOŚNE Z PASKIEM SILIKONOWYM 50001-4

74,00 zł
dodaj do przechowalni
Rozmiar :
Ilość :
Darmowa wysyłka Przy zamówieniu na min. 150,00 zł
Infolinia Zadzwoń do nas : 888 509 704
Płatności Obsługujemy płatności kartą

Produkt wysyłamy już od : 0,01 zł

Producent : BACI

opis produktu
sprawdź opinie
negocjuj / zapytaj
dostawa / płatność
gwarancja

Samonośne - wykończenie na górze w postaci silikonowego paska podtrzymującego bieliznę na miejscu. W stylu hiszpańskim. Rozmiar uniwersalny S/M/L, One Size, w tabeli rozmiarów widoczny jako OS L/XL, Queen Size, w tabeli rozmiarów widoczny jako Queen. EAN: 4890808183281

MODEL 50001-5SMLS/MM/L1X/2X3X/4XOSOS Queen
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CD/DDDDB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9790-108108-12272-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8181-102102-11261-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-102106-122127-14286-97107-122
Nogawka888990899093948993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2223-2424-2519-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7575-105105-12540-7075-115

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
dostawa
Gwarancja 12 miesięcy
zwrotu lub wymiany zakupionego produktu daje Ci pewność, że jeśli tylko zechcesz, możesz bez najmniejszych problemów zwrócić lub wymienić zamówiony produkt.
Możesz odstąpić od umowy w ciągu aż 10 dni od daty dostarczenia zamówienia!
Każdy produkt elektroniczny zakupiony na naszym sklepie objęty jest gwarancją 12 miesięcy.

Zawsze wymieniamy na nowy, bez względu na to co stało się z produktem (nie naprawiamy)

Infolinia
Dział zamówień:
kom. 0 888-509-704
gg: 10211609
e-mail: sklep@getfon.pl
Sprawy techniczne obsługi sklepu:
kom. 0 600-876-937
gg: 2495521
e-mail: sklep@getfon.pl
Zakupy hurtowe:
kom. 0 32 445 36 41
e-mail: hurtownia@yournewstyle.pl
Dane sklepu

Sklep Getfon.pl
ul. Witosa 23
44-196 Knurów
NIP: 969-134-75-14
Regon: 240405515

newsletter