Infolinia 888 509 704

Język: PolskiEnglish

Waluta:

BACI MAJTKI Z PASKAMI DO POŃCZOCH OPEN CROTCH 50004-14

74,00 zł
dodaj do przechowalni
Rozmiar :
Ilość :
Darmowa wysyłka Przy zamówieniu na min. 150,00 zł
Infolinia Zadzwoń do nas : 888 509 704
Płatności Obsługujemy płatności kartą

Produkt wysyłamy już od : 0,01 zł

Producent : BACI

opis produktu
sprawdź opinie
negocjuj / zapytaj
dostawa / płatność
gwarancja

Majtki z odpinanymi paskami do pończoch. Przepiękne o kobiecym i klasycznym seksownym kroju, koronkowym wyglądzie. Majtki posiadają otwarty kroczek. Prać ręcznie. Nie prasować ani wybielać. Skład : 90% nylon, 10% spandex. Rozmiar S, M, L, XL EAN: 4890808166413, 4890808166406, 4890808166390,4890808166437

MODEL 50004-14SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
dostawa
Gwarancja 12 miesięcy
zwrotu lub wymiany zakupionego produktu daje Ci pewność, że jeśli tylko zechcesz, możesz bez najmniejszych problemów zwrócić lub wymienić zamówiony produkt.
Możesz odstąpić od umowy w ciągu aż 10 dni od daty dostarczenia zamówienia!
Każdy produkt elektroniczny zakupiony na naszym sklepie objęty jest gwarancją 12 miesięcy.

Zawsze wymieniamy na nowy, bez względu na to co stało się z produktem (nie naprawiamy)

Infolinia
Dział zamówień:
kom. 0 888-509-704
gg: 10211609
e-mail: sklep@getfon.pl
Sprawy techniczne obsługi sklepu:
kom. 0 600-876-937
gg: 2495521
e-mail: sklep@getfon.pl
Zakupy hurtowe:
kom. 0 32 445 36 41
e-mail: hurtownia@yournewstyle.pl
Dane sklepu

Sklep Getfon.pl
ul. Witosa 23
44-196 Knurów
NIP: 969-134-75-14
Regon: 240405515

newsletter